Jak wybrać upominki świąteczne?

Odkładanie zakupów świątecznych na ostatnią chwilę nigdy nie kończy się dobrze. Sklepy w okresie przedświątecznym są przeładowane, najlepsze produkty znikają błyskawicznie, a do kas ciągną się kilkudziesięcioosobowe kolejki. Alternatywą dla odwiedzenia galerii handlowej są zakupy online. Jednak i tutaj, im wcześniej podejmiesz decyzję o zakupie prezentów świątecznych, tym większe będziesz mieć możliwości wyboru. Pamiętaj o tym, że upominki świąteczne od Tania Książka nie muszą wcale być drogie. Dlaczego?

Dopasowanie i spersonalizowanie

Nawet najdroższy prezent całego świata nie sprawi radości osobie, której go wręczasz, gdy ten będzie zupełnie niedopasowany. Przy wyborze upominku nie patrz na cenę oraz aktualną popularność danego produktu, ale tylko i wyłącznie na to, czy jest to produkt dostosowany do zainteresowań twojej mamy, brata czy siostry. Nie mniej ważny jest sam wiek oraz charakter. Świetnym pomysłem na podkreślenie tego, że to prezent przeznaczony właśnie dla tej jednej osoby jest jego personalizacja. Możesz zadbać o umieszczenie w pakunku ulubionych słodyczy lub gadżetów czy zapakowanie go w kolory i kształty, które osoba obdarowywana uważa za atrakcyjne.

Osobisty liścik


Nic nie rozgrzewa tak serca, jak kilka szczerych słów. Nawet jeśli twój upominek nie należy do tych największych, możesz sprawić, że zostanie zapamiętany na długo. W jaki sposób? Wystarczy, że umieścisz w swoim pakunku liścik lub kartkę świąteczną z własnoręcznie napisanymi życzeniami. Nie wybieraj niczego gotowego. Pisz szczerze i od serca, tak, aby list emanował autentycznymi emocjami i uczuciami. Szczerość to jeden z najlepszych świątecznych prezentów.

Na co zwrócić uwagę, wybierając prezent na święta:

  • dostosowanie do potrzeb i zainteresowań,
  • adekwatne do wieku, ale i charakteru,
  • drogie prezenty wcale nie są najlepsze,
  • styl i ogólna estetyka pakunku,
  • personalizacja zestawu,
  • dodanie czegoś charakterystycznego,
  • kartka z ręcznie napisanymi życzeniami.